KONST / Litografier / Färglitografi 13475171
nr 1347 5171
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 87/200, Motivet: 68x52cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:53:01
300 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström